Elkötelezett és magasan kvalifikált munkavállalókkal valósítjuk meg stratégiai küldetésünk

Jellemzően szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel, pénzügyi, számviteli és/vagy vezetői gyakorlattal, valamint stabil angol nyelvtudással rendelkező jelölteket keresünk a megüresedő pozíciókba, valamint gyakornoki programunkba közgazdasági-pénzügyi szakirányú végzettségű tehetséges pályakezdőket, vagy tanulmányaikat folytató diákokat.

Recepciós és irodai asszisztens

A GB & Partners Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. bővülő csapatába megbízható, mosolygós, önmagára és munkájára egyaránt igényes munkatársat keres Recepciós-irodai asszisztens munkakörbe.

Feladatkör:

  • Általános recepciós feladatok
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása, kiszolgálása, elirányítása
  • Beérkező telefonhívások fogadása, üzenetek továbbítása
  • Tárgyalók beosztásának menedzselése
  • Bejövő és kimenő küldemények iktatása, postázás
  • Futárszolgálattal, irodaházzal, karbantartókkal történő kapcsolattartás
  • Irodai készletek figyelemmel kísérése, beszerzések lebonyolítása
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, különös tekintettel Word, Excel és Outlook használatára
  • Elegáns, üzleties megjelenés
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, segítőkészség

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony típusa: teljes munkaidős

Szakmai tapasztalat: pályakezdő / 1-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezés: a kapcsolat menüpont alatt fényképes önéletrajzzal