Elkötelezett és magasan kvalifikált munkavállalókkal valósítjuk meg stratégiai küldetésünk

Jellemzően szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel, pénzügyi, számviteli és/vagy vezetői gyakorlattal, valamint stabil angol nyelvtudással rendelkező jelölteket keresünk a megüresedő pozíciókba, valamint gyakornoki programunkba közgazdasági-pénzügyi szakirányú végzettségű tehetséges pályakezdőket, vagy tanulmányaikat folytató diákokat.

Szenior portfóliókezelő

Az új kolléga a portfóliótársaságok teljes gyakorlati és adminisztratív koordinálásával, ellenőrzésével, monitoringjával támogatja az Alapkezelő munkáját (a portfóliókezelési vezetőt) és a rá bízott társaságok fejlődését.

Téged várunk

amennyiben:

  • szeretsz csapatban dolgozni;
  • önálló, konstruktív és proaktív vagy;
  • pontos, precíz vagy;
  • képes vagy szoros határidőknek megfelelve dolgozni;
  • képes vagy portfóliótársaságok felső vezetőivel harmonikus munkakapcsolatot kiépíteni és működtetni.

amennyiben rendelkezel:

  • Főiskolai, vagy egyetemi közgazdász végzettséggel (pénzügyi/számviteli végzettség előny);
  • legalább 3-4 éves nagyvállalati kontrolling vagy vállalati pénzügyek szakmai tapasztalattal;
  • erős Excel tudással;
  • tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudással;
  • strukturált, rendszerszemléletű gondolkodással;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel;
  • s további előnyként: alapvető cégértékelési és/vagy cégjogi ismeretekkel;

továbbá az alábbi feladatokat szívesen és magabiztosan tudnád végezni:

  • portfóliócégek aktív pénzügyi kontrollja;
  • vállalat felvásárlása utáni integráció;
  • vállalatok restrukturálása, üzleti modell áttervezése a tulajdonos oldaláról;
  • portfóliótársaságok aktív üzletfejlesztésének elősegítése, támogatása;
  • portfóliótársaságok felső vezetőivel való aktív kapcsolattartás;
  • monitoringjelentések készíttetése, készítése, ellenőrzése;
  • terv/tény elemzések készítése;
  • könyvelés ellenőrzése;
  • projektek értékelése, üzleti tervek elemzése, meghatározása, szükség esetén kijavítása/javíttatása;
  • negyedévente DCF-alapú cégértékelések kiértékelése, ellenőrzése, elkészítése.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony típusa: teljes munkaidős

Szakmai tapasztalat: mid-level

Jelentkezést a kapcsolat menüpont alatt várunk, önéletrajzzal és motívációs levéllel.