Receptionist - Office Assistant

A GB & Partners Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. csapatába megbízható, mosolygós, önmagára és munkájára egyaránt igényes munkatársat keres Recepciós - Irodai asszisztens munkakörbe.

Feladatkör:

  • Általános recepciós feladatok;
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása, kiszolgálása, elirányítása;
  • Tárgyalók rendben tartása, beosztásának menedzselése;
  • Beérkező telefonhívások fogadása, üzenetek továbbítása;
  • Bejövő és kimenő küldemények iktatása, postázás;
  • Futárszolgálattal, irodaházzal, karbantartókkal történő kapcsolattartás;
  • Irodai készletek figyelemmel kísérése, beszerzések lebonyolítása;
  • Utazások, kiküldetések szervezése, repülőjegy- és szállásoglalással kapcsolatos ügyintézés, kiküldetési költségelszámolások kitöltése;
  • Megbeszélések szervezése, időpontok egyeztetése;
  • Rendezvények, csapatépítők, off-site meetingek szervezésében való aktív részvétel;
  • Igazgatóségi tagok, egyéb vezető tisztségviselők és irodavezető munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, különös tekintettel Word, Excel és Outlook használatára;
  • Elegáns, üzleties megjelenés
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, segítőkészség;
  • Azonnali munkakezdés előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Motiváló, jó hangulatú munkahelyi légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Exkluzív munkakörnyezet a belváros szívében;
  • Kiszámítható munkaidő: H-P 8:45-17:45

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaviszony típusa: teljes munkaidős

Szakmai tapasztalat: pályakezdő / 1-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezés: a kapcsolat menüpont alatt fényképes önéletrajzzal.